8 lipca 2013

Pracowita sobota

Opłacało się wstać o 5 rano i jechać do Wrocławia, żeby dostać tyle pozytywnej energii i przekonać się, że jednak troszkę talentu we mnie drzemie. Wróciłam zmęczona, ale szczęśliwa. A oto co udało mi się nauczyć.

Pierwszy warsztat u Latarnii Morskiej "Techniki postarzania vintage - na przykładzie klimatycznej kartki". Tu nauczyłam się jak pięknych, równo przyciętych papierów zrobić coś starego i nadszarpniętego zębem czasu. Efekt mojej parcy taki:


Drugi warsztat u tej samej prowadzącej, ale z użyciem innych technik "Shabby Chic - techniki postarzania". I efekt pracy taki:Trzeci warsztat dotyczył robienia albumów. prowadziła go Katrina i efekt mojej pracy jest chwilowo mało ciekawy, ale mam wobec tego albumu pewne plany, więc jak już te plany zrealizuję, to spróbuję pokazać.I ostatni warsztat znowu dotyczył tworzenia kartek. Miał tytuł "Rozważna i romantyczna" i prowadziła go Brises. Patrząc na mają kartkę myslę, że strona romantyczna zwyciężyła na rozważną, bo kolory papierów zupełnie nie w moim stylu (czy ja mam jakiś styl ?:) ) i przez pierwsze 15 minut sądziłam, że nie wyjdę stamtąd z żadną kartką, ale w sumie jest sama zaskoczona, bo wyszło ciekawie. I jeszcze wzięłam jednego kwiecistego taga do domu, żeby zrobić drugą kartkę. To chyba dobry znak :)
Efekt pracy:


Podsumowując:

 • sobota bez dzieci i domowych obowiązków spędzona w gronie równie zakręconych babek jak ja
 • poznanie na żywo osób, których blogi obserwuję i od, których uczę się wirtualnie
 • kolejny krok w nauce różnych technik
 • od teraz nazwy glimmer mist, glimmer glaze itp nie brzmią jak nazwy anatomiczne i wiem do czego się ich używa
 • sporo pozytywnej energii do dlaszej pracy
 • trochę uszczuplona skarbonka - mały efekt uboczny (zawsze są :) :) )
 • krok we własnym rozowju osobistym - bezcenne :)
pozdrawiam

2 komentarze:

 1. Kochanie, jestem z Ciebie dumny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. wszystko jest cudowne, zazdroszczę tak cudownego weekendu :) efekty pracy powalające, ostatnia kartka mnie zauroczyła :)

  OdpowiedzUsuń